Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  Sledování stavu objednávky v reálném čase

  Sledujte stav své objednávky přímo na portále v reálném čase! 

   

  Na portále nyní můžete sledovat objednávky vytvořené na portále i mimo něj. Sledujte postupné vykrývání svých objednávek třeba z kontraktační výstavy, či z jednání s naším obchodním zástupcem. Všechny doklady na Vaši firmu jsou nyní přístupné ve Vašem uživatelském rozhraní.

   

  Stav jednotlivých objednávek můžete sledovat v záložce "DOKLADY" dále "SEZNAM OBJEDNÁVEK", kde si zvolíte objednávku, kterou chcete sledovat. V detailu objednávky pak vidíte základní údaje objednávky a samozřejmě zboží. U každé položky dokladu vidíte graficky proces přípravy objednávky podle následující legendy ONLINE!

   

  Legenda:

   

  U každé jednotlivé položky vidíte symboly R V D F. Tyto symboly se aktualizují online a značí stav jednotlivé položky v dokladu.

   

  R - vystavený rezervační doklad, samotný oranžovou barvou zbarvený symbol R značí, že zboží je rezervováno pro Vás, ale ještě nedorazilo na sklad. ( Jedná se hlavně o položky předobjednané na kontraktačních výstavách)

   

  V - vystavená výdejka, oranžovou barvou zbarvený symbol společně s oranžově zbarveným symbolem R značí, že zboží předobjednané dorazilo na sklad a je připravené na příkaz k vyskladnění. Samostatný symbol V značí totéž, s tím tozdílem, že zboží nebylo dříve předobjednáno. Zeleně zabarvený symbol V značí totéž, doklad je potvrzený a připravován na vyskladnění.

   

  D - vystavený dodací list, oranžovou barvou zbarvený symbol D značí, že byl zadán příkaz k vyskladnění. Zboží se připravuje na expedici. Pokud se zabarví D do zelena a zároveň se zabarví V do zelena, znamená to, že zboží bylo již expedováno z našeho skladu.

   

  F - vystavená faktura, oranžová barva symbolu F značí, že je faktura připravována. Zelený symbol F, že faktura je připravena, ten den je Vám zboží doručováno. Pokud je F zelené, fakturu obdržíte mailem v den doručení zboží většinou do 12:00. Pokud by se stalo, že by pole bylo zelené a fakturu jste neobdrželi, můžete si ji pohodlně stáhnout v "SEZNAMU FAKTUR" v detailu konkrétní faktury. Stisknutím tlačítka "ZASLAT FAKTURU" se automaticky vygeneruje faktura v .pdf a zašle se na Váš kontaktní e-mail. Již nemusíte na nic čekat.

   

  Přejem pohodlný nákup a mnohem více přehledu o stavu svých objednávek!

   

  Tým

   

  MaDe